01072016 Obuwie profilaktyczne

 

Firma RENA jest producentem dziecięcego obuwia profilaktyczno-zdrowotnego. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów stworzyliśmy kolekcję dziecięcego obuwia profilaktyczno-zdrowotnego.

 

Dzieci wraz ze wzrostem staja się bardziej aktywne, dlatego istotne jest, aby obuwie współpracowało z dziecięcą stopą nie ograniczając jej naturalnych funkcji.

 

W momencie gdy dziecko zaczyna chodzić jego stopa jest bardzo delikatna i podatna na wpływy różnych czynników zewnętrznych, w tym również obuwia. Dlatego powinniście Państwo dbać o stopy swoich pociech od pierwszej chwili ich życia, zakładając dziecku obuwie, które zapewnia prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy.

 

Produkując nasze obuwie, zwracamy szczególna uwagę aby było ono elastyczne i miękkie a jednocześnie zgodne z najnowszymi trendami mody oraz aby stopa dziecka czuła się w nim komfortowo i prawidłowo się rozwijała.

Zalety naszego obuwia to:

  • Łatwość wzuwania i dopasowania do każdej tęgości stóp
  • Miękka, lekka i elastyczna, a jednocześnie odpowiednio gruba podeszwa, która będzie chronić stopy dzieci przed niekorzystnym wpływem twardego podłoża
  • Zginanie się w miejscu odpowiadającemu linii stawów śródstopnopaliczkowych, co umożliwia prawidłowe funkcjonowanie stóp w czasie chodzenia
  • Usztywniona część piętowa zapobiegająca koślawemu ustawieniu pięty
  • Wykonie wyłącznie ze skór naturalnych
  • Możliwość zastosowania wkładki ortopedycznej indywidualnie dopasowanej do stopy dziecka
  • Szerokie w części czubka, co pozwala na komfortowe ułożenie stopy i swobodne poruszanie palcami

 

Nasze obuwie spełnia wymagania rozwijającej się stopy dziecka z punktu widzenia anatomii i fizjologii. Noszenie przez nasze pociechy prawidłowego obuwia odgrywa ważną rolę w kształtowaniu stopy dorosłej osoby. Stanowi to jeden z elementów zapobiegania wielu wad statycznych stopy.

 

W trosce o zdrowie najmłodszych, dbając o spokój i radość rodziców pragniemy zapewniać stabilny i prawidłowy rozwój stóp naszych dzieci.